Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Gota Kristali

  • Gota kristali
  • Zgjidhni setin e gotave për të shijuar pijen tuaj të preferuar.
  • Ideale për qërasje plot elegance.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Gota kristali.
  • Seti përmban gjithësej 6 gota.
  • Dizanj i vecantë dhe cilësi shumë e mirë.

Specifikat

  • Sasia: 6 copë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj