Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Përshtatës Rrubineti Plastik

 • Përshtates rrubineti
 • Kaq praktik nuk duhet te mungojë në kuzhinën tuaj.
 • Vendoset në tubin e ujit, tërhiqet dhe mund të rrotullohet 360 gradë.
 • Përshtatës rrubineti që montohet shumë lehtë.
 • Rjedhja e ujit shpërndahet mirë dhe kurseni ujë.

L 490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Përshtatës rrubineti që montohet shumë lehtë.
 • Mund të përkulet, paloset dhe rrotullohet në 360 gradë
 • Pershtatesi mund të rrotullohet dhe pozicionohet 360 gradë për të pastruar lehtë në cdo kend

 

Specifikat

 • Materiali: PVC
 • Pesha: rreth 40g
 • Ngjyra: Rozë, Blu, Jeshile
 • Ujë i ftohtë dhe i nxehtë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj