Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Pijesh Qelqi 5L

  • Mbajtese pijesh prej qelqi me rubinet.
  • Për uji detox,coocktaile, birrë, verë e lëngje të ndryshme.
  • Materiali: qelq dhe rubinet plastik
  • Mban deri në 5 Litra

L 1,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtëse pijesh qelqi 5L
  • Për uji detox,coocktaile, birrë, verë e lëngje të ndryshme.
  • Mund të përdoret dhe për bare e restorante.
  • Materiali: qelq dhe rubinet plastik

 

Specifikat

  • 5 Litra
  • Rubineti: plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj