Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Heqëse Bërthamash Qershie

  • Heqëse bërthamash qershie.
  • Një pajisje që do tju ndihmojë në heqjen e bërthamave të qershive neë veteëm pak sekonda!
  • Modeli me i ri dhe praktik, heq me shumë se një kokërr njëkohësisht.
  • Material ABS + PP me silësi te lartë.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Heqëse bërthamash qershie.
  • Hiqni 6 bërthama njëkohësisht.
  • Praktike dhe mjaft e dobishme.

 

Specifikat

  • Materiale: ABS + PP
  • Pesha e produktit: 320G
  • Madhësia e produktit: 21 * 11 * 6 CM
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj