Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Xhezve Elektrike SOKANY

Prëgatisni kafe ose ngrohni ujin për ëaj apo lëngje të ngrohta në pak minuta.

Përgatitja e kafes dhe ëajit është bërë më e lehtë dhe më e shpejtë se kurrë, me xhezven elektrike.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Xhezve Elektrike SOKANY

  • Prëgatisni kafe ose ngrohni ujin për ëaj apo lëngje të ngrohta në pak minuta.
  • Përgatitja e kafes dhe ëajit është bërë më e lehtë dhe më e shpejtë se kurrë, me xhezven elektrike.
  • Teknologji e lartë dhe pamje moderne

Specifikat:

  • Kualiteti PREMIUM
  • Ngrohje elektrike.
  • Me butonin e fikjes ose ndezjes.
  • Kapaciteti: Nga 100ml deri në 500Ml
  • Fuqia: 600W
  • Rrotullim 360gradë
  • Përmasat: 10.5 x 17.5 8 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj