Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Qese Filtër Për Lavatrice

 • Qese filtër për lavatrice
 • Dizajni konik, i qëndrueshëm, më i përshtatshëm për thithjen e mbetjeve të mbetura gjatë larjes se rrobave.
 • Ky filtër rrjetë në formë konike pëthith fijet e flokëve, letrat në lavatrice gjatë larjes.
 • Qese filtër për lavatrice që rrobat tuaja të jenë të pastra.
 • Shumë përdorimshme.

L 590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Filter për lavatrice qe rrobat tuaja të jenë të pastra.
 • Cantë rrjetë pastruese për heqjen e flokëve në lavatrice.
 • Qese filtri mund të thithë flokët e tepërt dhe mbeturinat në qesen.
 • 590

Specifikat

 • Ngjyra: rozë blu
 • Materiali: PP poliester
 • Madhësia: diametri 9CM X 14.5cm e gjatë
 • 3 cope
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj