Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Gota Qelqi

Shijoni lëngjet e preferuara.

Perfekte për kokteje, pije të gjata.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Gota Qelqi

  • Shijoni lëngjet e preferuara.
  • Fantastike për ditët e nxehta të verës.

Specifikat:

  • Mund ti dhuroni miqëve tuaj këte set gotash fantastik.
  • Perfekte për kokteje, pije të gjata.
  • Mund ti përdorni dhe në, bare tarraca, kopshte.
  • Ideale për udhëtime.
  • Materiali: Qelq rezistent.
  • Disponojm të gjitha ngjyra
  • Copë 4
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj