Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje Fitnesi Për Muskujt e Barkut

  • Fitnes në shtëpi, tani mund te beni muskujt tuaj te barkut ,nuk keni nevojë të shkoni në palestër.
  • Kjo paisje rezistente për femra e meshkuj ju vjen në ndihmë.
  • Fleksibel dhe i lehtë për tu vendosur.
  • Ngjitet me vakum në pllaka

L 1,390

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tani nuk keni nevojë të shkoni në palestër.

Kjo mbajtëse e këmbeve ju lejon të bëni ushrimet shume lehtë.

Tonifikoni muskujt e barkut dhe belit.

Specifikatë

  • Fjaft praktike
  • Unisex

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj