Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine depilimi për femra Vgr V-713

 • Nëse dëshironi të keni një lëkurë të butë si ajo e një bebi dhe të mbaroni punë për disa minuta
 • Kjo është makina që duhet të zjidhni për një lëkurë të pastër edhe të shëndetshme.
 • Makinë depilimi me e mira e markës më të njohur VGR.
 • Vjen me një dizajn shumë kompakt edhe shumë funksionale në përdorim.

L 2,390

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Marka: VGR 713.
 • Ka fuqi shumë të madhe shkulëse.
 • I përbërë me tre koka të ndryshme.
 • Me dy nivele të ndryshme shpejtësie.
 • Dizajn kompakt edhe i thjeshtë në përdorim.
 • Mund të depilojë në të gjitha zonat e trupit.
 • Pastrohet shumë lehtë.

Specifikat

 • Lloji: Depilator
 • Marka: VGR 713.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj