Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirëse Dhe Kulluese Me Palosje

  • Grirëse dhe kulluesë 2 ne 1.
  • Lehtësoni punën tuaj në kuzhinë.
  • Koka prerëse me shumë funksione.
  • Mund ti prisni perimet dhe ti pastroni nepermjet kullimit.
  • Material plastik me prerëse celiku.

L 1,490

Compare

Përshkrim

Ky komplet është i shkëlqyeshëm për prerje dhe copëtim ndërsa mbron plotësisht banakun tuaj.

Kjo është gjithcka që ju nevojitet për ta bërë më të lehtë dhe më produktive përgatitjen e kuzhinës dhe ushqimit tuaj.

Ky set përfshin, tehe , thikë e vogël për prerje, prerëse frutash, prerëse perimesh dhe frutash, plus 4 pajisje shtesë më interesante.

E përsosur për këdo që bën vakte me nxitim ose i pëlqen të krijojë receta të reja.

Specifikat

  • Materiali: Plastike
  • Madhësia: rreth 37 * 25 * 6cm / 14.57 * 9.84 * 2.36 in
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj