Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine Qethje DSP

 • Makine qethje DSP
 • Bën të mundur dhënien e modelit perfekt në flokëve.
 • Makinë qethje e rikarikueshme me koka precize të mprehta.
 • Me një performancë të lartë, fal një motori të fuqishëm.

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Makinë qethje DSP 90355 bën të mundur stilimin dhe rregullimin e flokëve tuaj
 • Me një bateri të rikarikueshme cka do të thotë që ju mund ta përdorni disa herë pasi ajo të jetë furnizuar me bateri.
 • Bateria e saj mund të rezistoje në më shumë se 90 minuta pasi ju ta keni përdorur pa ndërprerje.

 

Specifikat

 • Fuqia: 5W
 • Bateria: 900mAh
 • Koha e ngarkimit: 2 orë
 • Përdorimi i kohës: 90 minuta
 • RPM: 7800 RPM
 • Ngjyra: Argjend, Ari
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj