Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Lugësh Druri Me Bisht Silikoni

  • Set lugësh druri me bisht silikoni
  • 5 lugë të ndryshme dhe suport mbajtës për mirorganizimin e kuzhinës tuaj.
  • Ideale për gatime të shijshme

L 2,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Set lugësh druri me bisht silikoni.
  • 5 lugë të ndryshme dhe suport mbajtës për mirorganizimin e kuzhinës tuaj.
  • Ky set me lugë gatimi dhe servirje thith shumë pak lagështi kështu që nuk do të marrë aromë të pakëndshme.

 

Specifikat

  • Material cilësor dhe rezistent.
  • Mbajtëse plastike me rrotullim.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj