Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tharëse Flokësh SOKANY

 • Tharëse flokësh SOKANY
 • 2400 Watt me 3 nivele temperature dhe 2 nivele shpejtësie.
 • Kjo është një zgjidhje e shkëlqyeshme si profesionist për parukeri, si dhe për përdorim shtëpiak.
 • Mbyllja automatike në rast të mbinxehjes.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tharëse flokësh SOKANY
 • Thani flokët lehtësisht me këtë tharëse të fuqishme SOKANY.
 • Tharësia ofron një fuqi tepër të fortë me 2400W.
 • Mbulon disa regjime të temperaturës, falë të cilave ekuilibron në mënyrë të barabartë rrjedhën e ajrit të thatë.

Specifikat

 • Fuqia: 2400W
 • 3 nivele nxehtësie
 • 2 nivele shpejtësie
 • Ngjyra e bardhë dhe e zezë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj