Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Vrasese Mushkonjash & Mizash

Gecko: LTD-288 Me Dritë
Kjo është një patentë e teknologjisë së lartë, e përshtatshme për përdorim në vende të ndryshme, gjatë udhëtimit, në ambiente të mbyllura, restorante etj.
ë është shumë efikase që vret mushkonjat dhe miza
ë Me karikim
ë Mund ta perdorni dhe per dirte nate
ë Nuk eshte loder per femij, dhe mos e prekni brenda ne rrjete ne momentin qe eshte e ndezur

L 1,190

Compare
Status: Ka stok
Kodi:vrasese-mushkonjash-mizash

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vrasese Mushkonjash & Mizash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj