Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Neon Vrasës Për Mushkonjat

 • Neon vrasës për mushkonjat
 • Insektet fluturuese si mushkonjat dhe mizat bëhen irrituese me afrimin e verës.
 • Ky kurth për mushkonjat nuk do të shqetësojë gjumin tuaj dhe do t’i japë të gjithë familjes një mjedis të pastër gjumi.
 • Mund të përdoret në kuzhinën e dhomës së gjumit, madje edhe në kampe të jashtme.
 • Shpëtoni njëherë e mire nga insektet, me këtë vrasese insektesh .
 • Drita UV Trap 360 kap mushkonja ose insekte.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Vrasese mushkonjash me Drita UV Trap 360.
 • Rrjeti i brendshëm elektrik , është i mbyllur , parandalon kontaktin e drejtpërdrejtë të gishtërinjve në zonat e rrezikshme.
 • Ky vrases insektesh përdor dritën e errët (rrezet ultra-violet ) , e cila ka rezultuar si drita me efektive për të joshur insektet si mizat , mushkonjat , fluturat e natës dhe insektet e tjera fluturuese
 • Dizajn dorezë portative, i lëvizshëm dhe i varur, ju mund të varni në verandë, dollap ose në ëdo vend që dëshironi të vrisni mushkonja.
 • I lehtë për tëu përdorur.

Specifikat

 • Drita UV 360
 • Madhësia: 62 – 90 x 162 mm
 • Materiali: ABS Plastike
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj