Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kovë e palosshme portative

 • Kovë e palosshme portative
 • Praktike dhe shumë funksionale.
 • Ideale për udhetime, në kamping etj dhe ju keni mundësi të pini ujë të pastër.
 • Nuk merr hapësirë, lehtë për tu hequr dhe përdorur.
 • Nga materiali elastik dhe i palosshëm.

L 990

Compare

Përshkrim

 • Kove e palosshme për ruajtjen e ujit ose birrës.
 • Dalja e ujit mund të rregullojë vëllimin e ujit, i cili është i përshtatshëm për t’u përdorur.
 • Shumë i përshtatshëm për ture vetë-drejtuese, kampe, shëtitje, ngjitje, raste urgjente, sporte, udhëtime dhe aktivitete në natyrë.
 • E thjeshtë në përdorim.

Specifikat

 • Materiali: PET
 • Kapaciteti: 5L
 • Pesha: rreth 475g
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj