Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rrjet Mushkonjash E Palosëshme

  • Rrjet mushkonjash e palosëshme
  • Mbani larg mushkonjat, mizave dhe insekteve të tjera të bezdisshme për një gjumë të rehatëshëm dhe te qetë.
  • Kjo rrjet mushkonjash e palosshme kaq praktike ju siguron një mjedis të sigurt dhe të rehatshëm të fjetjes suaj.
  • Rrjeta e mushkonjave është e qëndrueshme, e lehtë, dhe e butë.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Rrjet mushkonjash e paloseshme
  • Rrjeti Mushkonjash Instalimi lehte.

Specifikat

  • Materiali: leckë
  • Përmasat: 1m x 2m
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj