Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Vrasës insektesh

Vrisni insektet menjëherë dhe në mënyrë efektive.

E integruar ju lejon të lokalizoni me saktësi dhe eliminoni mushkonjat në zonën e errët.ë

L 990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Vrasës insektesh

  • Vrisni insektet menjëherë dhe në mënyrë efektive.
  • ëE integruar ju lejon të lokalizoni me saktësi dhe eliminoni mushkonjat në zonën e errët.ë

Specifikat:

  • Multifunksionale, mund të përdoret për të vrarë me lehtësi shumicën e insekteve të vogla fluturuese.
  • Ky zap i mizave dhe mushkonjave bën më të lehtë për të kapur defektet me modelin e tij unik të rekordeve të tenisit dhe sipërfaqen elektrike.
  • Jo më substancë më të rrezikshme, jotoksike dhe pa erë, duke ju sjellë një mënyrë mjedisore dhe të shëndetshme për të kapur mete.
  • Me karikim.
  • E lehtë për t’u përdorur.
  • Materiali: Plastik EKO

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj