Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Leckë Parketi Me Shtupë

 • Leckë Parketi Me Shtupë
 • E përshtatshme për pastrimin e pllakave dhe parketit.
 • Pastron edhe vendet më të vështira, cepat e dyshemesë dhe anët e tyre njëkohësisht me sipërfaqen e poshtme.
 • Thith pluhur të imët dhe flokë.
 • Ekstremisht përthithëse, pastrim i fuqishëm.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Leckë Parketi
 • Praktik i qëndrueshëm e shkëlqyeshme për thithjen e ujit.
 • Këto pantofla pastrimi për pluhur mund të lahen me lavatrice ose me dorë.
 • Shtupa vendoset dhe hiqet lehtë.

 

Specifikat

 • Madhësia: 40 * 12cm
 • Materiali: Chenille
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj