Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pistolet Që Gjuan Avion

  • Pistolet që gjuan avion
  • Per fëmijët tuaj të argëtohen sa më shumë
  • Kjo pistolet është një loder mjaft zbavitëse ku fëmijët mund të luajnë me njëri -tjetrin.
  • Dizajn tërheqës për të vegjelit tuaj.
  • I përbërë prej plastikes së cilësisë së lartë, pa toksina.

L 1,190

Compare

Përshkrim

  • Lojrat janë një nga gjërat që duhet patjeter që tia ofroni fëmijës suaj.
  • Vjen pistoleta që gjuan avionët.
  • Shërben për argëtimin dhe zbavitjen e vogëlushëve tuaj.
  • Paketimi mban 1 pistolet dhe 4 avion.

Specifikat

  • Material : Plastikë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj