Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbyllese Dyersh Automatike

 • Mbyllese dyersh automatike
 • E përshtatshme për dyer të ndryshme si :dyert e zyrave, dyert e brëndshme, dyert e kuzhinës e banjës.
 • E lehtë për tu vendosur dhe përdoret për dyer të ndryshme.
 • Cilesi e lartë me tel celiku.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbyllese Dyersh Automatike.
 • E përshtatshme për dyer të ndryshme si :dyert e zyrave, dyert e brëndshme, dyert e kuzhinës e banjës.
 • Dyer që hapen majtas dhe djathtas.
 • Dyer të jashtme, të brëndshme.
 • I qëndrueshëm ndaj motit,
 • Mbyllje automatike e deres
 • Specifikat

 • Materiali: ABS Madhësia e Produktit (L x W x H): 6.3 x 6.3 x 1.6CM
 • Litari me tela celiku me cilësi të lartë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj