Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makineri DSP 3 Ne 1 Për Ushqime

 • Makineri DSP 3 ne 1 për ushqime.
 • Bën prerje të trasha, të mesme dhe të holla.
 • Me 5 kone prerëse me kupë magazinimi.
 • Zëvendëson shtrydhëse frutash e perimesh.
 • Prodhues ëmbëlsirash.

L 4,490

Compare

Përshkrim

 • Makineri DSP 3 ne 1 për ushqime.
 • Përpunues ushqimi 3 në 1.
 • Celik inox me përformancë të lartë

Specifikat

 • Tensioni: 220 / 240V – 50 / 60Hz
 • Marka: DSP
 • Material plastik ABS
 • Fuqia: 150W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj