Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues për shtëpi

  • Organizues për shtëpi
  • Ky organizues i mrekullueshëm për shtëpin.
  • Ideal për kuzhinën ose tualetin.

L 690

Compare

Përshkrim

Organizues për shtëpi

  • Ky organizues i mrekullueshëm për shtëpin.
  • Ideal për kuzhinën ose tualetin.

Specifikat:

  • Vendosni sfyngjerin ose furcen, dhe vëndin e postacëm mbusheni me sapunin e lëngshëm.
  • Materiali: Plastik ABS
  • I përshtatshëm për cdo vënd.
  • Përmasat: 17 x 16.5 x 6 cm

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj