Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuese Formë Sirtari

 • Organizuese Formë Sirtari
 • Tani organizimi dhe sistemimi e sendeve tuaja behët në cast dhe është më praktik se asnjeherë.
 • Shportë praktike 2-katëshe për të ruajtur produktet tuaja.
 • Dizajn modern dhe që rrëshket duke u hapur dhe mbyllur lehtësisht si sirtar.
 • Materiali: Plastik ABS
 • Përmasat: 38 x 33 x 14.6 cm

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Organizuese Formë Sirtari
 • Tani organizimi dhe sistemimi e sendeve tuaja behët në cast dhe është më praktik se asnjeherë.
 • ëShportë praktike 2-katëshe për të ruajtur produktet tuaja.

Specifikat:

 • Përdoret në cdo ambjent
 • Dizajn modern dhe që rrëshket duke u hapur dhe mbyllur lehtësisht si sirtar.
 • Materiali: Plastik ABS
 • Përmasat: 38 x 33 x 14.6 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj