Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tigan Për Omletë

 • Tigan Për Omletë
 • Me 4 hapsira ku mund të skuqni 4 vezë në të njëjtën kohë për gjithë familjen tuaj.
 • Për tiganisjen e vezëve, sallamit dhe proshutës të gjitha në një tigan.
 • E sigurt dhe e shëndetshme, të lehta për tu gatuar, pastrohet lehtë dhe kurseni kohen.

 

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 

 • Tigan Për Omletë
 • Me 4 hapsira ku mund të pregatisni sa më shpejt omletën për fëmijet dhe burrin tuaj.
 • E përsosur për skuqje ose ushqime të shëndetshme.
 • Për tiganisjen e vezëve, sallamit dhe proshutës të gjitha në një tigan.

Specifikimet:

 • Ngjyra: e zezë Gjatësia e dorezës: rreth 19.3cm
 • Madhësia e një vrime të vetme: rreth 8.8x2cm
 • Madhësia totale e gjatësisë: rreth 18,7 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj