Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bllokues Dyersh E Sirtarësh

 • Bllokues dyersh, dollapë dhe cdo gjë tjetër ku fëmijet nuk do kenë dot mundësi ti hapin.
 • Nuk është e nevojshme shpimi.
 • Siguron dyert e kabinetit vetë-ngjitëse.
 • Mund të hapen lehtësisht nga të rriturit.

L 400

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Bllokues dyersh e sirtarësh
 • Ideale për të mbyllur dyert e dollapeve e cdo gjë tjetër.
 • Vijne 2 cope se bashku ne paketim.
 • Shëndeti i fëmijëve do të jetë i sigurt.

Specifikat

 • Ngjyra: e bardhë, blu
 • Materiali: Plastik
 • Madhësia: gjatësia 10CM e gjerë 3.5CM secila anë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj