Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ever Brite Dritë LED

Ever Brite është një drite LED qe aktivizohet me lëvizje që është rezistente ndaj motit.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Ever Brite Dritë LED

  • Ever Brite është një drite LED qe aktivizohet me lëvizje që është rezistente ndaj motit.

Specifikat:

  • Kjo dritë e shkëlqyeshme me energji diellore nuk ka nevojë për bateri pasi karikohet me anë të rrezeve të dritës dhe ngjitjes në ambjente pa pasur nevojë për instalime elekrike.
  • Ever Brite përmban auto on / off dhe një sensor lëvizjeje që rrit ndriëimin kur bëhet lëvizja
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj