Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kuti Magazinimi Me Kapak Dhe Dorezë

 • Kuti magazinimi me kapak dhe dorezë
 • Sistemoni bukur frutat dhe perimet në frigoriferin tuaj.
 • Mund të përdoret në frigorifer dhe dollap kuzhine.
 • Lehte per tu pastruar

L 490

Compare

Përshkrim

 • Kuti magazinimi me kapak dhe dorezë, e lehtë për tu përdorur.
 • Kjo enë përdoret për ruajtjen e llojeve të ndryshme të frutave të freskëta, perimeve, arrave, djathrave, fasuleve, orizit, kafesë
 • Kapaku i kutisë ka një veti të caktuar vulosëse.
 • Të lehtë për tu hapur
 • Mbajini gjërat tuaja të freskëta, pa erë të keqe.
 • Me madhësi ideale për të përshtatur fruta, perime.

Specifikat

 • Materiali: PP
 • Karakteristikat: Mbajtja e freskët, e lehtë, e lëvizshme, furnizimi i kuzhinës
 • Madhësia: 25cm x 13cm x 15.5cm / 9,84 “x 5,12” x 6,1 “(Përafërsisht.)

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj