Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bllokues Për Dyer Me Alarm

  • Bllokues për dyer me alarm.
  • Nëse dikush tenton të hyje pajisja ndalon derën, dedekton dhe alarmon menjëherë.
  • Dizanjuar për të ndauar hajen e derës dhe në të njëtën kohë aktivizon alarmin.
  • Ideal kundër vjedhjeve ose ndërhyrjeve në shtëpi.
  • Vetëm vendos alarmi nën derë dhe ndez celsin

L 990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Bllokues për dyer me alarm.
  • Bllokues sigurie dere, i përshtatshëm për hotel rezidencial familjar, dhomë hoteli për udhëtime universitare.
  • Mund ta vendosni poshte deres dhe te ndjeheni të sigurt.
  • Zhurma maksimale mund të jetë deri në 120dB.

 

Specifikat

  • Materiali: Celiku inox.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj