Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zgare elektrike

Tigan-grill tavoline eshte tigani meni ri per nje jete te shendetshme ë
ëë E pershtashme per mish, prodhime deti, perime, vez, djarh
ëë Pllake gatimi me nxhetesi uniforme
ëë Nuk ngjit dhe pastrohet lehte
ëë Me termostat te rregullueshem
ëë Doreza anesore per ta transportuar kudo
ëë Me hapesire per kullimin e yndyres
ëë Per pordorim brenda dhe jasht shtepise
ëë Permasat 44 ë 22 cm
ëë Fuqia 1400w

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:zgare-elektrike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zgare elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj