Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mikrofon Për Fëmijë Moxom

 • Ideal për karaoke dhe festa, party ose ditëlindje.
 • Cilësi e shkëlqyeshme e tingullit, kënaquni nën tingujt e ndryshëm muzikor.
 • Surprizoni familjarët dhe miqtë tuaj në festat tuaja, argëtim i garantuar.
 • Argëtoni veten dhe fëmijët tuaj.

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Ideal për karaoke, festa, intervista, audio makinë, rregjistrime etj..
 • MOXOM MX-SK17 Mikrofon Wireless Karaoke Portable Bluetooth.
 • Suporton të gjithë smartphonet dhe pajisjet iOS dhe Android, tableta, iPad, PC
 • Tinguj dhe volum i fuqishëm.

Specifikat

 • Materiai : Alumin + Plastike ABS
 • MODELI: -MX-SK17
 • WIRELESS VERSION: 5.0
 • Bateria: 1200mAh
 • Fuqia:5W
 • Koha e karikimit: 2-3 H
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj