Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngrohese Murale

Ngrohese Murale Timberk TFH W200.UP
ëë Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba.
ëë Kapaciteti: Siperfaqe deri ne 20-25 meter katror
ëë Dizenjuar me teknologjine me cilesi me te larte
ëë Mund perdoret per ajer te ngrohte dhe te ftohte
ëë Mund te programohet me timer deri ne 7 ore
ëë 2 nivele shpejtesie 1000 dhe 2000 watt
ëë Permasat 195 ë 505 ë 130 mm

L 4,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngrohese-murale-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohese Murale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj