Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirëse elektrike

  • Grirëse perimesh e vogël por një pajisje e fuqishme për të përmbushur kërkesat tuaja ditore në kuzhinë.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Grirëse elektrike

  • Grirëse perimesh e vogël por një pajisje e fuqishme për të përmbushur kërkesat tuaja ditore në kuzhinë.
  • Ju do të keni rezultatet më të mira në copëtim dhe grirje në pak sekonda, thjeshtë duke shtypur një buton.

Specifika:

  • E lehtë për pastrim mund të futet në lavastovilje.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj