Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Veshje Mbrojtëse Për Gishta

Veshje mbrojtëse për gishta. Kjo veshje kaq e vogël, por unike, fantastike për lëndimin e gishtave.

L 690

Bli tani
Compare

Përshkrim

Veshje mbrojtëse për gishta

  • Kjo veshje kaq e vogël, por unike.
  • Fantastike përë lëndimin e gishtave.

Specifikat:

  • Shërben për lëndimin e gishtave, të dorës apo këmbës.
  • Fal veshjes me selikon nga brënda dhe copë nga jasht e bën unik këtë produkt.
  • Tepër e lehtë në përdorim, mjafton ta prisni copën në madhësin e duhur.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj