Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbrojtëse Gjuri

 • Mbrojtëse gjuri
 • Stabilizues dhe qetësues për dhimbjen e gjurit.
 • Vendose dhe je gati për të ecur.
 • E suporton gjurin tuaj.
 • Rrothulloje dy herë për mbrojtje të dyfishtë.
 • Mund ta përdorni dhe në palestër, kur luani, kur i jepni bicikletës apo në aktivitete të tjera fizike.
 • është e mrekullueshme!

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbrojtëse Gjuri
 • Lehtësues i dhimbjeve të gjunjëve.
 • është antibakteriale dhe rezistente ndaj djersitjes.
 • Masa standarte, përshtatet tek të gjithë.
 • Materiali i butë dhe është e rehatshme për tu veshur.
 • Larja e produktit bëhet me dorë dhe ujë të ftohtë dhe lëreni të thahet natyralisht nëpërmjet ajrit.
 • Mos e hekurosni.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj