Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshore Elektronike Lenovo

 • Peshore elektronike Lenovo
 • Për rezultate të sakta.
 • Nuk keni pse të përkuleni e të sforconi shikim për të parë peshën tuaj.
 • Numra të mëdhenj lehtësisht të lexueshëm.
 • Material jo i rrëshqitshëm dhe aspak i rrezikshëm.

L 2,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Peshore elektronike Lenovo
 • Mjaft komode në përdorim.
 • Ekrani LED me shifra të mëdha garanton një lexueshmeri të mirë të peshes suaj.
 • Xhami është i bukur, I fuqishëm, me trashësi të konsiderueshme që ofron shumë siguri.

 

Specifikat

 • Modeli: HS21
 • Ngjyra e zeze
 • Ekran LED
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj