Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbrojtese Kepucesh

Mbroni kepucet tuaja nga shiu me keto mbrojtese kepucesh. Te pershtatshme per cdo lloj kepuce.
ëë Te perbera nga material silikoni dhe rezistent
ëë Te pershtatshme per cdo aktivitet ne ambjente te jashtme
ëë Jane fleksibel dhe mund te palosen apo merren me vete kudo
ëë Jane te rehatshme ne kembe
ëë Permasat: S(20.9cm), M(24.5cm), L(29cm), XL(31.5)

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbrojtese-kepucesh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbrojtese Kepucesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj