Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Aparat Tensioni Me Stetoskop

  • Aparate tensioni me stetoskop
  • Për të pasur përherë nën kontroll tensionin tuaj.
  • Shumë pranktik në përdorim dhe ka saktesi të lartë.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Aparat tensioni me stetoskop.
  • Kompakt dhe i përshtatshëm për të kryer me saktësi të lartë të matjen e tensionit.
  • Thjeshtësia e dizajnit, përdorimi i materialeve moderne me cilësi të lartë, e bën pajisjen shumë praktike dhe të qëndrueshme.

 

Specifikat

  • Modeli: Constant 14192-101
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj