Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shishe Për Milkshake

Shishe Për Milkshake. Shishja fantastike për bërjen e milkshake. Kjo shishe kaq praktike shërben dhe për lëngjet e frutave.

L 1,990

Compare

Përshkrim

Shishe Për Milkshake

 • Shishja fantastike për bërjen e milkshake.
 • Kjo shishe kaq praktike shërben dhe për lëngjet e frutave.

Specifikat:

 • Dizajni i unazës silikoni për ngritësin ju lejon të merrni shishen me lëng në ëdo vend, sport, dalje, në natyrë, piknik.
 • Praktikie nuk zë vënd.
 • Copëtojn në mënyrë të menjëhershme frutat.
 • Tehët e celikut tepër rezistent.
 • Ideale për udhëtime.
 • Me fishë karikimi.
 • Fuqia: 150W
 • Kapaciteti: 500ml
 • Përmasat: 25 x 8.2 x 8.2 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj