Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Sticker Muri Me Gjirafë Dhe Elefant

  • Sticker muri me gjirafë dhe elefant
  • Dekoroni murin e dhomës së fëmijëve tuaj me këtë sticker kaq të këndshëm.
  • Mund ta përdorni edhe si metër ëper tu matur fëmijët.
  • Ngjitet lehtësisht në mur dhe derë.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Sticker për fëmijë me Xhirafë dhe Elefant.
  • Lehtë për tu aplikuar, hequr, ripozicionuar dhe ripërdorur pa lënë dëmtime.
  • Ideale për sipërfaqe të thata, të pastra dhe të lëmuara

 

Specifikat

  • Materiali: PVC.
  • Përmasat: 40 x 90 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj