Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Boks me Bluetooth RX-8108

  • Boks me Bluetooth RX-8108
  • Argëtim pafund nga një paisje të vetme.
  • Me këtë altoparlant mund të dëgjoni muzikë përmes Bluetooth, radio FM, USB.
  • Mund ta merrni me vete kudo

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Boks me Bluetooth RX-8108
  • Punon me iPad, IPhone, smartphone, laptopë dhe pajisje të tjera me lexues audio.
  • Bateri e rimbushur.

 

Specifikat

  • Me ekran LED
  • Fuqia:1200 W
  • Përmasat: 26 cm x 37 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj