Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Stiker Dekorativ

 • Stiker dekorativ
 • Ngjitet në cdo sipërfaqe të lëmuar.
 • Mund të vendoset në kuzhinë dhe tualet.
 • Funksionale kundra lagështisë, papastërtive

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Stiker dekorativ.
 • Pjesa ku do vendoset duhet të pastrohet dhe të jetë e thatë nga ujrat.
 • Mund të pritet në gjatësinë e dëshiruar.
 • Shtypeni për tu puthitur sa me mirë.
 • Kundra ujit.

 

Specifikat

 • Material material: material PU poliuretani
 • Përmasa: 8mm x 6m
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj