Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Stiker Ngjitës Për Kuzhinë

 • Stiker ngjitës për kuzhinë
 • Mund te vendoset te lavamani, soba. tualeti
 • Funksionale kundra lagështisë, papastertitë në vende që bëhen gjithmonë pisë.
 • ëShume e lehtë për tu lidhur në plastikë, metal, dru dhe sipërfaqe të tjera, i papërshkueshëm nga uji.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Stiker ngjitës për kuzhinë ne dizanje të ndryshme.
 • Pjesa ku do vendoset duhet të pastrohet dhe te jete e thate nga ujrat.
 • Mund të pritet në gjatësinë e deshiruar.
 • Shtypeni për tu puthitur sa me mirë.
 • Rezistent ndaj nxehtësisë

Specifikat

 • Madhësia e produktit: 3.2m
 • Materiali: ngjitës PVC: akrilik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj