Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Për Lavatriçe Me Vida

  • Mbajtëse Për Lavatriçe Me Vida
  • Seti permban 4 mbajtëse për lavatricen.
  • Të qëndrueshme dhe rregulljone nivelin.
  • Mbani pjesën e poshtme të ajrosur dhe të mbrojtur nga lagështia dhe ndryshku.

L 2,190

Compare

Përshkrim

  • Super mbajteset e reja për lavatrice.
  • Set me 4 mbajtëse për lavatricen.
  • Ju mundëson qëndrueshmërinë e lavatrices dhe rregullim të nivelit.
  • Mbani pjesën e poshtme të ajrosur dhe të mbrojtur nga lagështia dhe ndryshku.
  • Montohet me anë të vidave direkt tek lavatricia.

 

 

Specifikat

  • Materiali: Plastik e fortë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj