Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Sfungjeri Për Lavaman

 • Mbajtëse Sfungjeri Për Lavaman
 • Universal për cdo lavaman.
 • Nuk zë vënd.
 • Lehtësisht i montueshëm.
 • Eshte praktik dhe sistemon rremujen e lavamanit
 • Vendosni gjërat që dëshironi në të.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse Sfungjeri Për Lavaman
 • Eshte praktik dhe sistemon rremujen e lavamanit
 • Vendosni gjërat që dëshironi në të.

Specifikat:

 • Universal për cdo lavaman.
 • Nuk zë vënd.
 • Lehtësisht i montueshëm.
 • Materiali: Plastik ABS
 • Përmasat: 27.2 x 10.5 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj