Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtypëse Hudhrash Dhe Erëzash

 • Shtypëse hudhrash dhe erëzash, pa ardhur erë tek duart.
 • Tashmë mund të përdorni shtrypësen e hudhrave e cila falë materialit të fortë dhe ergonomik bën që hudhra mos humbasë vlerat ushqyese gjatë shtypjes dhe të ketë aromë të plotë.
 • Ju gjithashtu mund ta përdorni për bluarjen e erëzave, bimëve,drithërave, hudhrave dhe xhenxhefilave.

L 500

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shtypese hudhrashe dhe erëzash.
 • 100% miqësore me mjedisin
 • Strukturë ergonomike
 • Shumë e lehtë në përdorim
 • Shtypëse + enë
 • Shumë praktike

Specifikat

 • Pëmasat e enës : 10 cm x 11cm
 • Përmast e shtypëses: 17 cm x 4,5 cm
 • Materia: Plastikë e fortë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj