Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tapa Për Lavatrice

  • Tapa për lavatrice
  • Rregulloni ekuilibrin e dyshemesë në të cilin keni vendosur lavatricen me katër tapat prej gome.
  • Krijuara posacërisht për të vendosur ekuilibrin dhe të parandaloje rreshqitjen.
  • Të përshtatshme për lavatrice dhe mobilje të tjera.
  • Nivelon bazën dhe ndalon dridhjet.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Tapa prej gome kundër rrëshqitjes.
  • Tapat janë material i fortë, rezistent ndaj konsumit dhe nuk lejojnë rrëshqitjen e makinës larëse.
  • Perfekte për lavatrice, tharëse dhe frigorifer.

 

Specifikat

  • Madhësia: 10.5cm x 4cm
  • Materiali: PP
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj