Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rafti Inox Me 3 Kate Mbi Lavatrice

  • Rafti inox me 3 kate ju ndihmon të mbani të organizuar tualetin tuaj.
  • Vendosni peshqirat, detergjentët, shampon dhe cdo lloj aksesori.

L 2,890

Compare

Përshkrim

  • Rafti inox me 3 kate mbi lavatrice
  • Përshtatet sipër lavatrices.
  • Materiali është rezistent ndaj lagështirës.
  • Montohet lehtë.

 

Specifikat

  • Materiali: inox
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj