Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse i levizshëm për lavatricen ose frigoriferin

Një ndihmës i mirë për në shtëpi,

Ky mbajtës praktik ju vjen në ndihmë për të lëvizur lavatricen ose frigoriferin tuaj.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse i levizshëm për lavatricen ose frigoriferin

  • Një ndihmës i mirë për në shtëpi.
  • Ky mbajtës ju vjen në ndihmë për të levizur lavatricen ose frigorifern.
  • Mund ta përdorni dhe për të rriturë lartësinë.
  • Mund ta trasportoni kudo.

Specifikat:

I thjeshtë në përdorim.

 

 

 

 

 

 

.

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj