Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tapa Silikoni Për Këmbet E Karriges

  • Bezdiseni nga zhurma e karrigeve kur i levizni ë
  • Ja zgjidhja më e mirë me tapat e silikonit.
  • Mbroni parketin apo pllakat tuaja nga gërvishtja.
  • Njëkohesisht edhe eleminoni zhurmat dhe rrëshqitjet e karrigeve.

L 70

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Tapa silikoni për karrige, tavolinë, mobilje
  • Vjen zgjidhja për eleminimin e zhurmës dhe dëmtimit të parketit.
  • Nuk do të ketë gërvishtje dhe do të zvogëlojë zhurmën kur lëvizni mobiljet tuaja.

Specifikat

  • Materiali: Silikoni
  • Madhësia: 4×3,2x3cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj